BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 4856082
nr 485 6082
Kandelabrar
1 par, Tenn Jugend, höjd: 41 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:28:53
300 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr
650 kr
800 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr